Wed. Jul 8, 2026
ћирилица /latinica

U nedjelju peta “Sačijada“ na Sokocu

Izvor: Srna

Gastro-turistička manifestacija „Sačijada-Sokolac 2025“, biće održana na popularnom izletištu Brezjak u nedjelju, 3. avgusta, najavili su iz Omladinske organizacije „Sokolac“.

Organizatori su naveli da će nakon prijave i raspoređivanja ekipa, manifestacija biti otvorena u 12.00 časova, te da se do sada za učešće prijavilo 25 ekipa.

Prijatan ambijent za druženje i pravljenje najukusnijeg sača, obogatiće muzika uživo, društvene igre i nagradna tombola za sve takmičare i posjetioce, dok ukupan nagradni Fond ovogodišnje „Sačijade“ iznosi 2.000 KM, navedeno je u saopštenju Omladinske organizacije „Sokolac“.

Ovo je peta „Sačijada“, a organizatori podsjećaju da je pobjednik prve 2021. bila ekipa „Debeli gurmani“, druge „Devetak“ sa Sokoca, treće ekipa „Lovac“ iz Šapca, a prošle godine sokolački „Vegetarijanci“.

©citajfilter.com 2019-2024 * Osnivač i izdavač: Centar media d.o.o. * Glavni i odgovorni urednik: Mira Kostović * Kontakt: citajfilter@gmail.com