KK “Jahorina” dočekuje višegradsku “Vardu HE”

Izvor: 369portal.rs
U dvorani “Peki” na Palama večeras će se odigrati prijateljska utakmica između paljanskog KK “Jahorina” i višegradskog KK “Varda HE”.
Domaćoj publici, Paljani će se predstaviti sa novom postavom koja ima ambicije da osvoji Prvu ligu Republike Srpske, a kasnije i da zaigraju u ABA ligi.
Domaći igrači dobili su i pojačanje iz Čikaga i Njujorka, a sve će ih ove sezone voditi iskusni Miro Vukoje, trener sa ozbiljnim iskustvom.
Večerašnja prijateljska utakmica je u sklopu priprema za sezonu, a ulaz za domaću publiku je slobodan.
Iz KK ” Jahorina” pozivaju sve ljubitelje sporta da dođu i podrže košarkaše koji će na najbolji način doprinijeti razvoju i promociji paljanskog sporta, ali i Grada Istočnog Sarajeva.