Fri. Apr 19, 2024
ћирилица /latinica

“Randori” osvojio 17 medalja na Međunarodnom turniru u Sarajevu

Izvor: Filter

Takmičari Džudo kluba “Randori” u subotu su nastupili na 31. Međunarodnom turniru “Vinko Šamarlić” u Sarajevu.

Na ovom turniru osvojili su 17 medalja, šest zlatnih, tri srebrne i osam bronzanih.

Zlato su osvojili Dunja Jovičić -63 kg kategorija kadeti, Nataša Sredojević -32 kg u kategoriji mlađe poletarke, Aleksa Curović +73 kg kategorija stariji pioniri i Veljko Novaković -50 kg u kategoriji stariji pioniri.

Mila Jovičić osvojila je dvije zlatne medalje u dvije kategorije, starije pionirke i kadeti -57 kg.

Srebra su osvojili Vojin Lalović +73 kg u kategoriji stariji pioniri (klupsko finale sa Curovićem), Lazar Lazarević -50 kg u kategoriji stariji pioniri (klupsko finale sa Novakovićem), kao i Jovan Obradović -4 2kg u kategoriji mlađi poletarci.

Bronzane medalje osvojili su Elena Dragić -63 kg kadetkinje,
Lazar Malešević -60 kg kadeti, Aleksandar Veselinović -50 kg kategorija stariji pioniri, Dušan Krsmanović -60 kg stariji pioniri, Irena Sredojević -44 kg mlađe pionirke, Aleksandar Radović -34 kg mlađi pioniri, kao i Stefan Mijović -22 kg u kategoriji mlađi poletarci i Ana Bjelobrk -25 kg u kategoriji mlađe poletarke.

Džudo klub “Randori” osvojio je treće mjesto ekipno na ovom Međunarodnom turniru, a Dunja Jovičić i Aleksa Curović su proglašeni za najbolje takmičare turnira.

©citajfilter.com 2019-2023 * Osnivač i izdavač: Centar media d.o.o. * Glavni i odgovorni urednik: Mira Kostović * Kontakt: citajfilter@gmail.com