Sat. Apr 20, 2024
ћирилица /latinica

Sedam medalja za Džudo klub Slavija u Aleksandrovcu

Autor: Filter/J.P.

Nakon osam mjeseci pauze izazvane pandemijom virusa Kovid 19 nastavljena su takmičenja u borilačkim sportovima.

Proteklog vikenda u Aleksandrovcu je održano Prvenstvo Republike Srpske u džudou za pionire, kadete, juniore i mlađe seniore. Učešće na prvenstvu uzeli su i takmičari Džudo kluba Slavija.

Prvakinje Republike Srpske postale su Ana Škiljević u kategoriji mlađi pioniri i Mia Zurovac u kategoriji mlađi seniori.

Drugo mjesto u konkurenciji juniora osvojio je Ognjen Gazdić, koji je osvojio i treće mjesto u kategoriji  mlađi seniori. Srđan Pandurević je osvojio dva treća mjesta u kategorijama juniora i mlađih seniora. Anđela Stojkanović osvojila je treće mjesto u konkurenciji pionira.

Nikolina Stojkanović, Vladana Džebo, Katarina Vergaš osvojile su u svojim kategorijama peto mjesto.

Osvajači medalja izborili su učešće na državnim prvenstvima koja počinju već od sledećeg vikenda.

©citajfilter.com 2019-2023 * Osnivač i izdavač: Centar media d.o.o. * Glavni i odgovorni urednik: Mira Kostović * Kontakt: citajfilter@gmail.com