Због крађе ухапшен Илиџанац, код себе имао бомбу
Фото: МУП РС
Извор: Срна
Мушкарац Ј. П. са Илиџе, Кантон Сарајево, ухапшен је због сумње да је опљачкао самоуслужну праоницу у Источном Новом Сарајеву, а код њега је пронађена и бомба.
Полицијски службеници јуче су уочили Ј. П. за које се сумња да је у претходном периоду починио тешку крађу на подручју општине Источно Ново Сарајево. Након легитимисања, током претрес је у ногавици панталона пронађена бомба, саопштила је Полицијска управа Источно Сарајево.
Осумњичени је ухапшен и након документовања предмета Окружном јавном тужилаштву Источно Сарајево биће достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја, као и допуна извјештаја за кривично дјело тешка крађа.
Полицији је 28. септембра пријављено да је непознато лице украло новац из три апарата самоуслужне праонице у Источном Новом Сарајеву.