Вучевић и Селаковић сутра у Источном Сарајеву

Извор: Филтер
Предсједник Владе Србије Милош Вучевић и министар културе Србије Никола Селаковић боравиће сутра у Источном Сарајеву, гдје ће разговарати са градоначелником Љубишом Ћосићем.
Из Градске управе Источно Сарајево најављено је да ће се састанак са градоначелником одржати у згради Градске управе од 13.00 часова, а састанку ће присуствовати и начелник општине Источна Илиџа Маринко Божовић, као и начелник општине Источно Ново Сарајево Јован Катић.
Планирана је и посјета Ректорату Универзитета у Источном Сарајеву и састанак са ректором Миланом Кулићем у 13.40 часова, након чега ће у 14.45 часова посјетити Меморијални комплекс посвећеном страдалим српским цивилима Сарајева и Сарајевско-романијске регије у 20. вијеку и положити вијенце.