Крађа у продавници, оштећење врата у просторијама политичке странке
Извор: Полицијска управа Источно Сарајево
У току протекла 24 часа на подручју Полицијске управе Источно Сарајево пријављено је једно кривично дјело, регистровано је једно нарушавање јавног реда и мира и догодила се једна саобраћајна незгода.
Полицијској станици Источно Ново Сарајево, дана 12.05.2021. године пријављено је да је из трговинске радње у Његошевој улици у Источном Новом Сарајеву отуђен новац из касе у износу од 1.517 КМ.
Полицијски службеници извршили су увиђај на лицу мјеста и у току је рад на проналаску извршиоца и расвјетљавању кривичног дјела „Крађа“.
О свему обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.
Полицијкој станици Источно Ново Сарајево, дана 12.05.2021. године пријављено је да је непознато лице у Спасовданској улици у Источном Новом Сарајеву ушло у просторије политичке странке, обраћајући се повишеним тоном запосленом лицу, а затим физичком снагом оштетило улазна врата на објекту.
Полицијски службеници извршили су увиђај на лицу мјеста и у току је рад на проналску и идентификовању лица.
О свему обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.