Гради се хотелско-апартманско насеље на Равној планини (ФОТО)

Аутор: ФИЛТЕР/М.K.
Фото: Ски центар Равна планина
Ски центар “Равна планина” је препознат као значајан фактор развоја зимског и љетног туризма у Источном Сарајеву али и цијелој регији. Једини недостатак у досадашњој понуди био је недостатак смјештајних капацитета, што ће се од наредне зимске сезоне промијенити.
Прије неколико мјесеци почели су радови на изградњи хотелско-апартманског насеља на Равној планини. Насеље се налази на полазној станици гондоле и простираће се на укупној површини од 25 000 м2 .
Планирани изглед насеља



Kомплекс ће се састојати од 3 хотела високе категорије од којих је један у склопу постојећег туристичко-угоститељског објекта “Гондола” у власништву фирме “Мајнекс”, друга два као инвестиција индивидуалних инвеститора и 16 објеката са апартманима укупне корисне површине 15 000 м2 који су намијењени продаји.
Процијењено улагање у комплекс је око 50 милиона KМ, а ради се о модерним, луксузним смјештајним јединицама у којим ће бити примијењена нова рјешења и технологије “паметних кућа”.
Смјештајни објекти ће располагати модерним, луксузним апартманима површине 30-40 м2.
Погледајте како тренутно изгледа локација будућег хотелско-апартманског насеља.
