Алекса Чамур дебитовао побједом

Алекса Чамур, српски УФЦ борац, побиједио је једногласном одлуком судија Џастина Ледета у дебију на "UFC 246" у Лас Вегасу.
Aleksa Camur

Алекса Чамур, момак чији су родитељи из нашег града, одлуком судија је побиједио Џастина Ладета у свом дебију у УФЦ-у (UFC-Ultimate Fighting Championship).

Волио бих да сам успио да побједим нокаутом. Пружио бих навијачима прави шоу, али уживао сам у времену проведеном у рингу. Био сам спреман за борбу од три рунде, било је тешко, али испоштовао сам план који смо спремили– рекао је Чамур након меча.

Чамур и Ладет су се борили у оквиру догађаја “UFC 246”, а главна борба вечери била је она између Kонора Мекгрегора и Доналда Серона.

©citajfilter.com 2019-2024 * Оснивач и издавач: Centar media d.o.o. * Главни и одговорни уредник: Мира Костовић * Контакт: citajfilter@gmail.com